خدمات نشر

واژه "نشر" در دهه های گذشته معادل پخش مطالب چاپ شده به مانند کتاب، مجله، نشریه و روزنامه بوده است. اما امروزه با با ظهور عصر دیجیتال و اینترنت زمینه های نشر وسیع تر شده است. از جمله این نشریات می توان به نسخه های دیجیتال کتاب، نشریه، وبسایت ها و وبلاگ ها اشاره نمود. علی رغم ظهور بستر های متنوع جدید در این زمینه، همچنان روند تولید چنین محصولات فرهنگی پا بر جا بوده و نیازمند متخصصین و افراد با تجربه در حوزه نشر است.

لازم به ذکر است که موسسه هنری اندیشه نگاران شیز مشتمل بر متخصصین حوزه های حروفچيني، ویراستاری، کتاب آرایی، صفحه آرایی کتاب، صفحه آرایی مجله، صفحه آرایی نشریه، صفحه آرایی پایان نامه،  نظارت بر چاپ آماده ارائه خدمات در حوزه نشر هستند.

خدمات چاپ

از دیدگاه واژه شناسی، چاپ به مفهوم ایجاد نقش، ایجاد اثر و یا نشان است. به عبارت دیگر چاپ به مفهوم فشار دادن و اثر گذاری یک سطح بر روی سطحی دیگر است. بر این اساس می توان اشاره نمود که هر نوع نگارش حروف، تصاویر و یا اشکال بر سطح مواد در مقیاسی بیش از 1 عدد، به نحوی که در تمامی موارد محتوا به صورت یکسان انتقال یابد، چاپ است. امروزه صنایع چاپ از دگرگونی های وسیعی نست به به گذشته برخوردار شده است.

موسسه هنری اندیشه نگاران شیز نیز در این رابطه خدمات چاپی خود را در حوزه هایی چون: چاپ دیجیتال، چاپ افست، چاپ سیلک، لارج فرمت و سایر تکنیک های چاپ ارائه می دهد.

طراحی گرافیک

 

موسسه هنری اندیشه نگاران شیز، خدمات خود را با عالی ترین سطح کیفی و در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می دهند. این مجموعه متشکل از کارشناسان گرافیک است که با بهره گیری از تحصیلات آکادمیک خود کیفیت دیده شدن خدمات و محصولات صاحبان کسب و کار را تضمین کرده اند. 

خدمات ارائه شده در این حوزه عموما شامل مواردی چون: طراحی بروشور، طراحی کاتالوگ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی لوگو، طراحی ست اداری، طراحی اینفوگرافیک، طراحی پوستر، طراحی تراکت، طراحی بنر سایت، طراحی بنر چاپی ، طراحی کیو آر کد، طراحی استند و دیگر خدمات سفارشی طراحی است.

تولید محتوای رسانه های دیجیتال

رسانه های دیجیتال (Digital media) مشتمل بر رسانه هایی هستند که انتشار مطالب و یا تبادل اطلاعات در آنها صرفا از طریق ابزارها و تجهیزاتی که به پردازشگر های دیجیتال مجهز هستند میسر می شود. با توسعه و گسترش اینترنت و تجهیزات رایانه ای این نوع رسانه ها رشد قابل توجهی در جهان یافته اند. بر این اساس شاید نامگذاری عصر حاضر به عنوان عصر دیجیتال بی دلیل نباشد.

از جمله این رسانه ها می توان به شبکه های اجتماعی پر مخاطب چون فیس بوک، توئیتر، اینستاگرام اشاره نمود. بر همین اساس با توجه به میزان قابل توجه مخاطب در این شبکه ها، ایجاد تعامل صحیح با مخاطبین نیازمند توجه است. از این رو کارشناسان ما در بخش رسانه دیجیتال در زمینه تولید محتوا های گرافیکی به صورت سفارش طراحی پست اینستاگرام ، طراحی قالب اینستاگرام ، طراحی پست اینستاگرام و در دیگر اشکال محتوای دیجیتال در خدمت شما هستند.

نمونه کارها