مقدمه ای از کتاب فرآیندها و استاندارد های شرکت برق منطقه‌ای فارس در ارتباط با مشتری

در بحث طراحی کتاب به بخشی از مقدمه طراحی کتاب فرآیندها جهت آشنایی علافمندان اشاره می شود:

از آن زمان که براثر اصطکاک دو جسم، آتش به وجود آمد تا هنگامی‌که برق، تاریکی را به فراموش‌خانه تاریخ فرستاد، بشر همواره در مسیر کشف و راهیابی به قله‌های رفیع بالندگی کوشا بوده است. ديري نپائید كه آگاهي با نور دانش آميخته شد و حيات انسان ­­را رونق بخشيد. علوم در رشته‌های گوناگون تحول يافت و با اكتشافات و ممارست دانشمندان، زندگي بشر وارد مرحله‌ای نو گرديد. اين تغييرات كه بهت و حيرت انسان را به همراه داشت، روزبه‌روز افزون‌تر شد تا اينكه فن‌آوری، دروازه‌های ترقي و تكامل را به‌سرعت درنوردید.

یکی از صنایع توسعه‌یافته در سال‌های گذشته، صنعت برق است، در جهان امروز انرژی برق یکی از مهم‌ترین پدیده‌های صنعتی به شمار می‌رود که همواره کارشناسان و پژوهشگران بسیاری را به خود جلب کرده است. نصب و راه‌اندازی مولدهای برق، از دیرباز در رأس امور عمرانی کشورها قرار گرفته و سیر تکاملی این صنعت نیز بسیار چشمگیر بوده است.

توسعه‌ی صنعت برق در کشور پهناور ایران اسلامی، بر اساس تقسیمات کشوری به‌صورت متمرکز و با ارتباطی که با شبکه‌های سراسری برقرارمی شود، تقویت و تأمین می‌گردد و در این میان بی‌شک یکی از مناطق مهم توسعه‌یافته که اجرای پروژه‌های برق‌رسانی در آن با موفقیت مواجه بوده است منطقه‌ی تحت پوشش برق منطقه‌ای فارس می‌باشد.

باید افزود که این شرکت در کنار شرکت‌های برق منطقه‌ای سراسر کشور، به‌عنوان کارگزاران وزارت نیرو، یا به عبارتی نمایندگان دولت و نظام کارآمد جمهوری اسلامی ایران، مسئولیت خطیر تأمین برق مطمئن و پایدار برای عموم مشترکان را به عهده‌دارند.

محدوده تحت پوشش شرکت برق

محدوده تحت پوشش شرکت برق منطقه‌ای فارس، دو استان پهناور فارس و بوشهر را در بر می‌گیرد، استان فارس که بخش اعظم منطقه‌ی تحت پوشش برق منطقه‌ای فارس را تشکیل می‌دهد با مساحت 122608 کیلومترمربع، حدود 8 درصد مساحت کل کشور را شامل می‌شود. این استان بر اساس سرشماری سال 1395 از جمعیتی معادل 4 میلیون و 851 هزار نفر برخوردار است. آب‌وهوای استان در شمال سردسیر، در نواحی مرکزی، زمستان‌ها معتدل و بارانی، تابستان‌ها گرم و خشک و در جنوب و جنوب شرقی زمستان‌ها معتدل و بارانی و تابستان‌ها بسیار گرم می‌باشد. حداقل دمای استان ۵- و حداکثر دما ۴۵ درجه‌ی سانتی‌گراد می‌باشد. …

توضیحات تکمیلی

طراحی کتاب فرآیندها و استاندارد های شرکت برق منطقه‌ای فارس در ارتباط با مشتری در شهریور ماه سال 1401 صفحه آرایی شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی کتاب با ما تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

نمونه کارهای مشابه