هنر دوران معاصر

کارت ویزیت مشاغل ایرانی

کارت ویزیت مشاغل ایرانی کاور

کارت ویزیت مشاغل ایرانی

سفارش کارت ویزیت و خرید کارت ویزیت می تواند کمک بسیار خوبی برای راه اندازی و قدرت گرفتن کسب و کار باشد. برای هر کسب و کار در ذهن مشتری ماندگار شدن مهم ترین نکته است. از این رو می توانید با سفارش آنلاین کارت ویزیت مشاغل ایرانی، کسب و کار خود را در ذهن مشتری های خود ماندگار کنید.کارت ویزیت در دنیای تبلیغات و کسب و کار های امروزه، بهترین وسیله برای معرفی خود و کسب و کار به اشخاص می باشد.

کارت ویزیت، کارتی کوچک است که اطلاعات کسب و کار و یا شخصی روی آن چاپ می شود و به عنوان معرف مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای امروز تبلیغات یکی از مهم ترین بخش ها در جذب مشتری به شمار می آید. اگر تبلیغ هدفمند انتخاب و اجرا شود قطعا در پروسه جذب مشتری بسیار موثر خواهد بود. با استفاده از کارت ویزیت مشاغل ایرانی می توانید به آسانی مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهید و در اولین قدم تاثیری ماندگار در مخاطب خود داشته باشید.

بهتر است بدانید که با ارائه کارت ویزیتی زیبا و خلاقانه می توانید در ذهن مشتری یا مخاطب خود ماندگار شوید، زیرا تصویر کارت ویزیتی زیبا از ذهن مخاطب پاک نخواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و سفارش کارت ویزیت مشاغل ایرانی با ما همراه شوید.

کارت ویزیت مشاغل ایرانی

 

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

کارت ویزیت ها به دلیل سایز کوچک و همچنین حمل آسان می تواند بهترین وسیله در جیب شما باشد تا به وسیله آن بتوانید کسب و کار خود را به خوبی معرفی نمایید.

در طراحی کارت ویزیت مشاغل ایرانی باید به مواردی توجه ویژه داشته باشید. این موارد عبارتند از:

 • توجه ویژه به رنگبندی کارت ویزیت
 • حروف چینی و انتخاب فونت مناسب، درشت و خوانا
 • استفاده از لوگو شرکت
 • خوانا بودن متن کارت و اطلاعات اصلی
 • انتخاب تصویر مناسب با کسب و کار
 • قرار دادن اطلاعات اصلی و مهم برای کسب اطلاعات و تماس با فرد یا شرکت
 • انتخاب طرحی ساده وشیک

برای طراحی کارت ویزیتی حرفه ای و شیک برای خود بهترین راه مراجعه به فرد و یا شرکتی حرفه ای برای طراحی کارت ویزیت مخصوص شماست.

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

ابعاد کارت ویزیت مشاغل ایرانی

در گذشته کارت ویزیت ها فقط در سایز 8.5 در 5.4 سانتی متر طراحی و چاپ می شد اما با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از دستگاه های جدید، امروزه در هر سایز و شکلی کارت های ویزیت قابل طراحی و چاپ هستند.

یکی از مهم ترین نکات در طراحی و چاپ کارت ویزیت مشاغل ایرانی، سایز کارت است. اندازه کارت ویزیت باید به گونه ای باشد که به راحتی قابل حمل باشد و در جیب و کیف قرار بگیرد. از این از سفارش کارت هایی با ابعاد خیلی بزرگ خودداری نمایید زیرا نگهداری از آن دشوار خواهد بود.

دستگاه های جدید چاپ کارت ویزیت به شما این امکان را میدهد که کارت ویزیت را در شکل های متفاوت از قبیل دایره یا مربع و مثلث داشته باشید.

انواع کارت ویزیت

کارت های ویزیت متناسب با هر شغلی قابل طراحی و چاپ است. همچنین برای سلیقه ها و درآمد های متفاوت نیز می توان کارت ویزیت خاصی طراحی نمود. بهتر است قبل از سفارش کارت ویزیت متناسب با کسب و کار خود، جنس انواع کارت ویزیت را بهتر بشناسید و سپس اقدام به سفارش کارت ویزیت خود نمایید.

کارت های ویزیت معمولا از جنس هایی همچون لمینت، مقوا، شیشه، سلفون، پی وی سی، پارچه، چوب و یا حتی فلز ساخته می شوند.

استفاده از هر جنسی هزینه و شرایط خاص خود را دارد. به عنوان مثال کارت های از جنس لمینت، کارت هایی با ماندگاری و کیفیت بالاست که طرفداران بسیاری به خاطر ظاهر شیک خود دارد.

کارت های از جنس پی وی سی، ضد آب بوده و ماندگاری بالایی دارد. جالب است بدانید که این جنس از کارت ویزیت کاملا قابل بازیافت بوده است. پس اگر از دوستدارن محیط زیست هستید این مدل از کارت ویزیت میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

انواع دیگر کارت های ویزیت با جنس های چوب، شیشه و فلز، همان طور که از جنس آن ها مشخص است برای کار ها و کاربرد های خاص مورد استفاده قرار می گیرد و طبیعتا قیمت های بالاتری نیز به دلیل سختی ساخت این جنس از کارت ها خواهند داشت.

 

انواع کارت ویزیت

اهمیت رنگ ها در طراحی کارت ویزیت

انتخاب رنگ یکی از مهم ترین بخش ها در طراحی کارت ویزیت مشاغل ایرانی است.

هر رنگ معنا و مفهومی خاص دارد و نشان دهنده حسی متفاوت می باشد از این رو استفاده از رنگ مناسب با کسب و کار و یا خدماتی که ارائه می کنید از اهمیت بالایی برخوردار است.

از این رو موارد استفاده از چند رنگ اصلی و مهم را برایتان بیان می نماییم.

 • آبی: نشان دهنده اعتماد، انعطاف پذیری و آرامش است و بیشتر برای شغل هایی همچون روانشناس، مشاور مالی یا حسابدار انتخاب می شود.
 • قرمز: یادآور هیجان و اشتیاق است و بیشتر مورد استفاده در شغل هایی همچون فست فود ها و رستوران ها قرار میگیرد.
 • خاکستری: این رنگ نشان از محافظه کاری و آرامش و کم حرفی است اما این رنگ می تواند به عنوان پس زمینه در کنار رنگ های زرد، سرخ آبی یا صورتی بسیار زیبا و جذاب باشد.
 • صورتی: رنگ صورتی بیشتر مورد استفاده مشاغلی است که با خانم ها در ارتباط هستند. این رنگ یادآور لطافت، شیرینی است. پس می تواند گزینه مناسبی برای مشاغل فروش شیرینی و شکلات نیز باشد.

حال اگر در برند شما و یا لوگویی که از قبل طراحی نموده اید رنگ خاصی را انتخاب کرده اید می توانید از همان رنگ به تنهایی و یا در ترکیب با رنگ دیگر برای کارت ویزیت مشاغل ایرانی استفاده نمایید.

 

اهمیت رنگ ها در طراحی کارت ویزیت

مراحل طراحی کارت ویزیت

مراحل سفارش، طراحی و تولید کارت ویزیت ها یکسان است اما رعایت ترتیب مراحل و همچنین دقت به جزئیات و پاسخ دقیق به برخی سوالات میتواند کمک بسیار خوبی برای طراحی کارت ویزیت زیبا و کارا برای شما و کسب و کارتان باشد.

در طراحی کارت ویزیت 3 مرحله مد نظر است. این مراحل عبارتند از:

 1. مرحله پیش از طراحی
 2. مرحله طراحی
 3. مرحله چاپ و ارائه کارت ویزیت

هر کدام از این مراحل دارای چندین بخش اند.

مرحله پیش از طراحی

در مرحله پیش از طراحی که مهم ترین مرحله می باشد باید با پاسخ به بعضی سوالات، ما را با زمینه های اصلی و ویژگی های کارتان به خوبی آشنا نمایید. به عنوان مثال:

 • هدف از داشتن کارت ویزیت برای شما چیست؟
 • مخاطب کسب و کار شما چه افرادی هستند؟
 • چه تعداد کارت نیاز دارید؟
 • میزان بودجه شما برای این کار چه مقدار است؟
 • لوگو و طراحی خاصی برای محصولات یا شرکت خود مد نظر دارید؟

پاسخ به این سوالات کمک خواهد نمود تا تیم طراحی بتوانند کارت ویزیتی زیبا و درخور طراحی نمایند.

مشخص نمودن رنگ کارت

در مرحله دوم با مشخص نمودن رنگ کارت و همچنین اطلاعات و مشخصاتی که می خواهید بر روی کارت چاپ شود به سراغ طراحی کارت ویزیتی زیبا برای کسب و کار شما می رویم.

با توجه به توضیحاتی که در مورد رنگ ها داده شد و همچنین برند و لوگوی شرکتتان می توانید بهترین و زیباترین ترکیب رنگ را انتخاب نمایید.

چاپ کارت ویزیت

مرحله سوم شامل چاپ کارت ویزیت و رفع ایرادات آن می باشد. پس از تایید نهایی کارت، تعداد مورد نظر شما چاپ و تقدیمتان می شود.

در سفارش کارت ویزیت مشاغل ایرانی می توانید با توجه به جامعه هدف خود، جنس، رنگ و یا حتی طراحی بهتری داشته باشید تا در جذب مشتری موفقیت تر عمل کنید.

مهم ترین نکات در طراحی کارت ویزیت

برای داشتن کارت ویزیتی حرفه و شیک رعایت بعضی نکات بسیار با اهمیت است. چند مورد از مهم ترین نکات را برایتان به اختصار بیان می کنیم.

 • استفاده از لوگو شرکت به عنوان پایه اصلی کار.
 • داشتن طرحی ساده و شیک و به دور از شلوغی و ترکیب رنگ های زیاد
 • اطلاعات تماس و همچنین مشخصات اصلی و معرف فرد یا شرکت را با فونتی واضح و خوانا روی کارت داشته باشید.
 • از ترکیب دو رنگ در کارت ویزیت استفاده نمایید که نشان دهنده شرکت یا فرد باشد.
 • کارتی دو یا چند منظوره سفارش دهید.

 

کارت ویزیت مشاغل ایرانی

سفارش آنلاین کارت ویزیت حرفه ای

پیشرفت تکنولوژی و همچنین گسترش اینترنت به شما این کمک را می کند تا کارهای خود را در سریع ترین زمان ممکن و با کم ترین هزینه انجام دهید.

برای سفارش کارت ویزیت نیز سفارش اینترنتی می تواند یکی از بهترین راه ها برای سرعت بخشیدن با کار و همچنین صرفه جویی در هزینه هایتان باشد.

شما می توانید از طریق اینترنت و ارتباط با برترین کارشناسان، کارت ویزیت مورد نظر خود را سفارش دهید تا بهترین شکل و متناسب با استانداردهای روز دنیا طرحی زیبا و کاربردی را برایتان طراحی نمایند و کارت ویزیت شیک با بهترین کیفیت را برای شما آماده کنند.

انجام کسب و کار های جدید بسیار وقت گیر است. پس بهتر است برای انجام برخی کارها به سراغ اینترنت بروید و در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

 

کلام آخر

برای مدیریت بهتر کسب و کار و همچنین ارتباط صحیح و مناسب با مشتری، بهترین راه داشتن کارت ویزیتی زیبا برای معرفی شما و کسب و کارتان به مشتری است.

انتخاب و طراحی کارت ویزیت نیازمند دانش و تجربه و همچنین حس زیبایی شناختی است. از این رو ما با داشتن برترین تیم در زمینه طراحی کارت ویزیت مشاغل ایرانی و همچنین استفاده از به روز ترین دستگاه ها برای چاپ کارت ویزیت با کیفیت، ضمانت طراحی و کیفیت برتر را به شما می دهیم.

لازم به ذکر است که انتخاب کارت ویزیت با کارایی های خاص نیز در تخصص ماست و شما میتوانید بهترین کیفیت را در کنار طراحی جذاب و ماندگار از ما بخواهید.

ضمانت طراحی و کیفیت در کنار مناسب ترین قیمت از مهم ترین اصول کاری ما به شمار می رود پس برای سفارش کارت ویزیت خود با ما در ارتباط باشید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *