هنر دوران معاصر

کارت ویزیت لایه باز شیک

بهترین کارت ویزیت لایه باز شیک

کارت ویزیت لایه باز برای طراحان و یا کسانی که با نرم افزارهای گرافیکی آشنایی دارند می تواند جهت ویرایش طرح و چاپ آن می تواند مفید باشد. در دنیای تجارت امروز مهمترین اصل، معرفی مفید و مختصر حرفه و خدمتی است که ارائه می دهید و اولین قدم آن ارائه کارت ویزیتی شیک و حرفه ای است تا در زمانی کوتاه اطلاعات مورد نیاز مشتری را در اختیار او قرار دهید.

امروزه با طراحی بهترین کارت ویزیت لایه باز شیک توسط متخصصان فن امکان ایجاد هر گونه تغییر توسط کاربران فراهم آمده که کمک می کند متناسب با مخاطب خود و شرایط خاص کاری آن بازه زمانی بتوانید اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مشتری قرار داده و امکان جذب و برقراری رابطه تجاری را به حداکثر ممکن برسانید.

کارت ویزیت لایه باز

 

فایل لایه باز PSD

بیشترین فرمتی که در فایل های لایه باز از آن استفاده می شود و کاربرد دارد فرمت PSD است که مربوط به نرم افزار گرافیکی فتوشاپ می باشد.

فرمت PSD این امکان را برای شما به وجود می آورد که هرگاه با نرم افزار فتوشاپ طرحی را ایجاد و طرح ایجاد نموده را با فرمت  PSD ذخیره نموده و امکان ویرایش فایل در هر زمانی که نیاز باشد. بعد از باز نمودن فایل می توانید به راحتی فایل مورد نظر را به هر شکلی که می خواهید طراحی نموده و المانهای آن را تغییر دهید. بسیار جالب است که بدانید فایل های لایه باز بسیار کم حجم بوده و حداکثر 2 گیگابایت حجم این نوع فایل ها می باشد. که در فایل های کوچک این حجم از 2 گیگ هم کمتر است.

در فایل های PSD تصاویر با فرمت بیت مپ BITMAP ذخیره شده و هر فایل لایه  باز شفافیت خاصی دارد که برای چاپ افست 300 DPI است.

کاربرد های طرح های لایه باز

برای طراحان گرافیکی طرح های لایه باز بیشترین کاربرد را دارد و استفاده از این فایل های به امری حیاتی تبدیل شده است. طراحان گرافیکی که در کار طراحی کارت های ویزیت و سایر ابزارهای تبلیغاتی دیگر کار می کنند از این فرمت بیشترین بهره را می برند.

اگر در کار تبلیغات یا بازاریابی شبکه ای و یا حضوری هستید نمی توانید برای همه سفارش های خود طراحی منحصر به فرد انجام دهید که مستلزم صرف وقت زیاد و هدر رفتن انرژی شماست کافی است با کارشناسان ما مشاوره و از نمونه های متعدد و حرفه ای کارتهای ویزیت لایه باز ما دیدن و با انتخاب نمونه ای از آنها و ایجاد تغییرات مورد نظر خود متناسب با مخاطب کارت ویزیت حرفه ای با گرافیک بسیار بالا آماده و استفاده نمایید.

کارت ویزیت لایه باز

کارت ویزیت لایه باز چیست؟

طرح های لایه باز طرح های گرافیکی هستند که امکان ویرایش در این نوع فایل ها برای کاربر وجود دارد و کاربر می تواند تمامی المانهای موجود در آن را به سلیقه و نیاز خود تغییر داده و به عبارتی اگر شما یک طرح لایه باز را داشته باشید به راحتی می توانید متن، تصاویر، افکت ها و هر قسمت از فایل را که میخواهید تغییراتی را اعمال نمایید. بطور مثال در کارت های ویزیت لایه باز در صورت تغییر آدرس محل کار، شما می توانید در فایل مربوطه آدرس  قبلی را حذف نموده و آدرس جدید را جایگزین کنید.

طراحی لایه باز کارت ویزیت 

پس از دریافت فایل کارت ویزیت لایه باز شیک  چند اصل مهم را رعایت کنید:

 • تغییر طراحی را طوری انجام دهید که محصول نهایی خاص و منحصر به فرد برای شما و شرکتتان باشد.
 • حتما در نسخه نهایی آرم و لوگوی شرکت را گنجانده و با گرافیکی چشم واز آن را معرفی کنید.
 • برای کارت ویزیت شرکت خود فونت و سایز انحصاری انتخاب و آن را به عنوان یک اصل مهم در همه طراحی های شرکت مانند کاتالوگ و بروشور و سربرگ و… استفاده نمایید.
 • حتما این اصل مهم را رعایت کنید که لوگوی یک شرکت در عین سادگی باید گویا و انتقال دهنده بخشی از اطلاعاتی باشد که باید مخاطب در یافت کند.
 • می توانید از عبارتی کوتاه و شعار گونه در کارت ویزیت خود استفاده کنید تا تبدیل به مشخصه ای فراگیر در تجارت وکسب وکار شما باشد.
 • دقت کنید کارت ویزیت نهایی شما باید خوانا و جذاب بوده و حداقل اطلاعات مورد نیاز مخاطب برای پیگیری های بعدی و ارتباط مجدد با شما را داشته باشد.

 

کارت ویزیت لایه باز

ویژگی های کارت ویزیت لایه باز شیک

 • کارت ویزیت لایه باز شیک شما باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند به راحتی انتقال دهنده اطلاعات و مفاهیم مورد نظر شما باشد.
 • فضای کافی برای درج مطالب داشته باشد تا اطلاعات بخوبی دیده شوند.
 • هر مطلب و نشانه دارای تیرگی و روشنی مناسب بوده و رنگی خاص و متناسب با فضا داشته باشد.
 • از اشکال گرافیکی مناسب وزیبا استفاده و با اندازه و سایز متناسب آنها استفاده کنید تا کارت ویزیتی چشم نواز داشته باشید.
 • زمینه و بافت کارت و خطوط و طرح های به کاررفته هم می تواند اثرگذاری کارت شما را دوچندان کند.
 • حتما اصول روانشناسی رنگها را در طراحی کارت ویزیت لایه باز شیک رعایت کنید رنگها در بردارنده احساسات، دیدگاهها و عواطف افراد هستند.

طراحی لایه باز کارت ویزیت شیک

برای انجام طراحی لایه باز کارت ویزیت  شیک باید بتوانید به صورت فایل های مجزا مراحلی مانند طراحی فضاهای متن و نوشتار، اشکال گرافیکی، نمادها و لوگوی شرکت، مکانهای پیشنهادی عکس و طرح و… انجام داده و مراقب باشید لایه ها در هم ادغام شده و و قابلیت استفاده و ایجاد تغییرات مجزا را دارا باشد و از همه مهمتر فرمت انتخابی برای ذخیره فایل PSD باشد.

فرمت PSD  بخشی از نرم افزار فتوشاپ است که به شما و همه کاربرانی که فایل مورد نظر را در اختیار دارند این امکان را میدهد که محتویات فایل را بارها و بارها ویرایش کرده و به دلخواه خود تغییر دهید بدون اینکه قالب اصلی فایل دچار تغییر شود.

محدودیت استفاده از این فایل ها حداکثر گنجایش 2 گیگابایتی حجم آن است که البته برای کاربری های امروزی کافی و قابل توجه است.

لازمه انجام فرآیندهای فوق آشنایی کافی با اصول اولیه فتوشاپ است که برای افراد مبتدی کمی دشوار و دردسر ساز خواهد بود.

اگر با اصول فتوشاپ آشنا نیستید بهتر است طراحی کارت ویزیت لایه باز خود را به متخصصین امر سپرده و یا با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا ضمن انجام راهنماییهای لازم امکان استفاده بهتر و ارزانتر از نمونه های موجود را فراهم کرده و در وقت و انرژی شما صرفه جویی و کارت ویزیتی حرفه ای و درخور به شما ارائه دهند.

سفارش کارت ویزیت

 

فایل های لایه باز با بیشترین کاربری:

کارت ویزیت لایه باز شیک: متداولترین مورد استفاده از فایل های PSD که توسط طراحان حرفه ای ما طراحی و دراختیارتان قرار میگیرد. این کارتها گام اول برقراری ارتباط کاری و تجاری است و جامع بودن و طراحی حرفه ای آنها کمک شایانی به برقراری ارتباطی مانا با کاربر میکند.

بروشورها و بنرهای لایه باز:

برای هایپر مارکت ها و مراکز فروش که تغییر نوع اجناس موجود گریز ناپذیر است فایل های لایه باز تهیه کاتالوگ و بروشور می تواند گره گشا باشد. کافی است تغییرات موجودی را به فایل منتقل و اعمال و کاتالوگ جدید آماده نمایند. بدیهی است برای بنرهایی که در مناسبت های مختلف به کار برده میشوند هم فایل های لایه باز بیسار کاربردی و مفید هستند. کافی است در قالب اولیه لایه باز بنر تغییرات مناسبتی جدید را اعمال و بنر را به چاپ برسانید.

تراکت های لایه باز: تراکت ها کاربرد گسترده ای در دنیای تبلیغات امروزی دارند، از معرفی اجناس فروشگاهی تا تبلیغات نامزدهای  شورای شهر، مجلس شورای اسلامی، ریاست جمهوری و… با داشتن چند فایل لایه باز تراکت میتوانید در زمانی کوتاه تبلیغ گسترده ای را سازماندهی کنید.

فاکتور و بیجک های لایه باز:

فاکتورهایی که در فروشگاههای زنجیره ای ارائه میشوند یا بیجک های تحویل جنس در انبارها و کارخانجات کاربری فراوانی دارند و تهیه موردی آنها مستلزم صرف هزینه و وقت زیادی است. با داشتن فایل لایه باز فاکتور و اعمال تغییری جزئی میتوانید متناسب با نیاز روز از فاکتور جدید استفاده کنید.

سفارش ست اداری

تقویم لایه باز:

انواع تقویم های دیواریث، رومیزی و سررسیدها کاربردی طولانی مدت و یکساله دارند. تهیه انواع تقویم ها به کمک فایل های لایه باز بسیار آسان و کاربردی است و در زمانی کوتاه میتوانید با طرحی چشم نواز تبلیغات شرکت و حرفه خود را به تقویم منتقل و برای مدتی طولانی از آن بهره ببرید. بهترین زمان چاپ تقویم هر سال اسفند ماه سال قبل بوده و زیبایی و کارآمد بودن آن می تواند تضمین کننده استفاده مداوم آن باشد.

منوی غذای لایه باز:

منوی غذا با طراحی و چاپ زیبا و چشم نواز تاثیر زیادی در استقبال مشتریان از رستوران دارد. منو های تک رنگ و بی قواره می تواند تحریک کننده ذائقه مراجعه کنندگان باشد. کافی است به کمک منوی لایه باز و با طراحی منویی با سلیقه و جذاب به جذب مشتریان بیشتر و توسعه کسب و کار خود مطمئن باشید.

ویژگیهای طراحی کارت لایه باز ویزیت شیک:

کارت ویزیت لایه باز شیک باید چند مشخصه مهم داشته باشد. اول باید به صورتی حرفه ای و جذاب طراحی شده باشد و ضمن داشتن اطلاعات کافی چشم نواز باشد. کارت ویزیت لایه باز شیک باید کاربری ساده داشته باشد تا افراد مبتدی هم بتوانند به راحتی آن را به کار ببرند. کارت ویزیت لایه باز شیک باید ضمن متنوع بودن قیمت مناسب هم داشته باشد تا دسترسی همگان ممکن باشد. قابلیت دسترسی آسان داشته و توسط شرکت طراح پشتیبانی مداوم و سریع و دائمی داشته باشد.

توجه داشته باشید فایل های لایه بازی که توسط برخی شرکت های خارجی به صورت رایگان یا با هزینه ای ناچیز در دسترس قرار گرفته اند یا بسیار مبتدی و ساده بوده و کارایی چندانی ندارند و یا به واسطه تحریم های گسترده قابلیت انتقال فناوری و پشتیبانی نداشته و قابل استفاده نیستند و بهترین گزینه استفاده و بهره گیری از امکانات شرکت های حرفه ای و موفق داخلی است.

شرکت ما با پشتوانه ای قدرتمند و سابقه ای طولانی آماده خدمت رسانی به همه کارآفرینان و شرکت های فعال بازار تجارت است.

موفقیت شما و تداوم همکاریتان پشتوانه و مشوق ماست.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *