هنر دوران معاصر

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

قیمت طراحی قالب اینستاگرام قطعا در برابر استراتژی و سودآوری کسب و کار شما مبلغ هنگفتی نخواهد بود. با این وجود ما نازل ترین قیمت را برای این خدمات در نظر گرفته ایم. اگر به شبکه های اجتماعی سری زده باشید اهمیت تبلیغات و معرفی محصولات را در بازارهای تجاری به وضوح خواهید دید. هر سازمان و شرکت و یا هر نوع کسب و کار برای معرفی خود و بیشتر شناختن خود به دیگران از طرح ها و قالب های اینستاگرامی (Instagram) بهره می برند و ما سعی نمودیم جهت در دسترس بودن این هنر گرافیکی مناسبترین قیمت طراحی قالب اینستاگرام را در نظر بگیریم تا شما هم بتوانید برای موفقیت در کار و حرفه خود در شبکه های مجازی از طرح های زیبا و کارآمد این قالب ها نهایت استفاده را ببرید.

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

 

سازماندهی در قالب آماده

یکی از عواملی مهمی که می تواند باعث موفقیت در شروع هر کاری شود نظم و انضباط است. سازماندهی در پیج اینستاگرامی خود، با اختصاص کمترین بودجه جهت خرید مناسب ترین قیمت طراحی قالب اینستاگرام، بهترین وکوتاه ترین روش جهت رسیدن به رشد و موفقیت در کسب و کار و حرفه شماست.

قالب های آماده در واقع همان فایل های گرافیکی هستند که توسط طراحان از پیش برای اهدافی خاص و درفرمت هایی متنوع و گوناگون طراحی شده اند.

موضوعات در قالب این فایل های گرافیکی متنوع می باشد مانند:

 • قالب مسافرتی (برای آژانس ها) و گردشگری (تورهای گردشگری)، شرکت های اجاره خودرو،
 • قالب نقل قول (شعر و متن)
 • قالب معرفی محصول یا سرویس
 • قالب مجله
 • قالب مد و فشن (برای فروش محصولاتی مانند لباس و کیف و…)
 • قالب ورزشی
 • قالب لایف و استایل
 • قالب لوگو و…

فرمت های گوناگونی در نرم افزار های گرافیکی دیده می شود که مهمترین و رایج ترین آنها می توان از فرمت های فتوشاپی (Psd) : برای حالت های ایستا کاربرد دارد و در طراحی بنر، معرفی محصول در یک تصویر، افکت دادن به متن و… استفاده کرد.

فرمت افتر افکت (ae) : برای حالت های پویا است که می توانید برای ساخت ویدئوهای کوتاه از آن استفاده نمود.

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

طراحی سایت با استفاده از قالب آماده

شما در هر صنفی که مشغول به کار بوده و دارای حرفه ای خاص باشید، می توانید به راحتی محصولات فیزیکی و یا دیجیتالی خود را با قالب های آماده به فروش برسانید.

قالب های آماده به سایت های از قبل طراحی شده توسط طراحان مطرح گفته می شود که می تواند به صورت رایگان و یا مناسب ترین قیمت طراحی قالب اینستاگرام در دسترس شما قرار گیرد.

در این فروشگاه دیجیتالی تعداد بسیار زیادی قالب وب سایت در دسته بندی های مختلف و متنوع وجود دارد که کارفرما با انتخاب  قالبی مناسب  در زمینه شغلی خود، قالب مورد نظر را پیاده سازی کرده و پس از آن مطالب و محتوای مورد نظر را در وب سایت بارگذاری می نماید و در صورت نیاز درج مطلب توسط طراح سایت انجام می گیرد و ویرایش نهایی وب سایت انجام شده و سایت راه اندازی می شود.

همانطور که میدانید طراحی سایت اختصاصی و قالب آماده را می توان  با ترکیبی خلاقانه در هم ادغام نمود به این صورت که انجام تغییرات سفارشی کارفرما را در قالب آماده وب سایت انجام دهیم طوری که از قالب مورد نظر وب سایتی با ظاهر و امکانات تازه ای پدید آید.

چه نوع قالبی را باید تهیه نمود؟

به دلیل فراوانی قالب ها در شبکه های مجازی باید توجه داشته باشید که قالب انتخابی شما با کارتان همسو باشد یعنی اگر پیج شما مسافرتی است باید از قالب هایی استفاده کنید که رنگ و بوی طبیعت و شادی را به بیننده منتقل کند و حس خوب یک مسافرت دلچسب را تداعی نماید.

در انتخاب قالب نکته دیگری باید مورد توجه قرار دهید نظم و سازماندهی خوب در لایه های آن قالب است .زیرا اگر قالب دارای نظم نباشد و شما تسلطی در کار با نرم افزار نداشته باشید مطمئنا سردرگم شده و کار برایتان سخت خواهد شد.

ابعاد از موارد مهم دیگر در قالب های اینستاگرامی است بدین معنا که فضای پینترست فایل هایی که به صورت عمودی هستند را بهتر نمایش میدهد در صورتی که اینستاگرام فایل ها یی که به صورت مربعی شکل هستند را به خوبی به نمایش میگذارد. اگر شما فایل اینستاگرامی را در پینترست به کار ببرید پست های شما به صورت تصاویری بریده بریده را به شما نشان داده خواهد شد.

در هنگام خرید باید دقت در مناسب بودن قیمت طراحی قالب اینستاگرامی داشته باشید و از سایتی خرید قالب های اینستاگرامی را انجام دهید که معتبر باشد.

مزایا و معایب استفاده از قالب آماده اینستاگرامی 

انتخاب قالب آماده اینستاگرام بدون توجه به قیمت طراحی قالب اینستاگرام می تواند برای شما دردسر ساز باشد زیرا برخی از سایت ها قیمتی غیر واقعی برای دانلود قالب های خود مشخص می کنند . سعی کنید هنگام انتخاب قالب، موارد استفاده شده در پیش نمایش را در مجموعه ای که از آن دانلود می کنید موجود باشد تا دچار دردسر نشوید.

شما با انتخاب این سایت و اطلاع از خرید قیمت طراحی قالب اینستاگرام میتوانید بهترین کسب و کار را با گذاشتن بهترین تصاویر و محتوا های زیبا  با بالاترین کیفیت داشته باشید. رضایت شما با خرید از این مجموعه هدف اصلی ما برای ادامه همکاری با شماست.

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

مزایای استفاده از قالب آماده از مراکز معتبر

 • صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در زمان و افزایش سرعت
 • ایجاد پیجی منظم و سازمان یافته
 • اطمینان از استاندارد بودن رنگ بندی و استایل دهی
 • و…

معایب استفاده از قالب آماده اینستاگرامی

 • شبیه بودن استایل شما به کسانی که از این قالب استفاده کرده اند. برای پرهیز از تکرار و خاص بودن بهتر است از نرم افزار های دیگر در کنار استفاده از این قالبهای آماده استفاده کنید تا کار طراحی را خودتان انجام داده و قالبی مخصوص به برندتان طراحی کنید.
 • پوشش ندادن صد در صدی نیازهای شما
 • ایجاد مشکل هنگام کار با قالب اینستاگرامی در صورت نداشتن آشنایی کامل با نرم افزار

آیا قالب های اینستاگرامی را از سایت های داخلی خریداری کنیم یا از سایت های خارجی؟

همانطور که میدانید با گشت و گذاری در سایت ها متوجه می شوید که قالب های اینستاگرامی در سایت های داخلی و سایت های خارجی به وفور دیده می شود یا بعضی از سایت های داخلی اقدام به فروش این قالب ها می کنند.

قالب های خارجی هیچ کدام به صورت اختصاصی برای اینستاگرام کار نمی کنند و جستجو در آنها برای پیدا نمودن قالب هایی که بشود در اینستاگرام از آن استفاده نمود کار را دشوار می کند و جهت این کار زمان زیادی را از دست خواهیم داد. قابل ذکر است که بسیاری از سایت های خارجی در ایران فیلتر شده اند و امکان استفاده از آنها برای ما وجود ندارد.

فروشگاه اینستاگرامی ما با مناسب ترین قیمت طراحی قالب اینستاگرام این خلاء را پر کرده و شما می توانید بهترین و کاربردی ترین قالب های اینستاگرامی را از مجموعه ما تهیه نمایید.

قیمت طراحی قالب اینستاگرام

اهمیت داشتن قالب اینستاگرام جذاب و خاص:

اگر به دنبال قیمت طراحی قالب اینستاگرام برای تهیه آن هستید و کار تبلیغات و فروش را انجام مید هید این مرکز فروش بهترین قالب های اینستاگرامی به روز ترین فایلها را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در حرفه خود و در فضا های مجازی اصولی و با قواعد کار کنید و گسترش چشمگیری در کار و حرفه خود داشته باشید. بطور مثال اگر شغل شما فروش مبلمان و یا لباس های ورزشی و یا زیورآلات است و به دنبال راهی برای ماندگاری در ذهن کاربران تان هستید و دوست دارید اسم، طرح برند و یا نمونه کارهای شما همیشه ماندگار باشد تهیه قالب ها و اطلاع از قیمت طراحی قالب اینستاگرام برای خریدی آسان و هوشمندانه بهترین اقدام می باشد. ما در این مجموعه در کنار شما هستیم تا بتوانید در حرفه خود بهتر بدرخشید.

نرم افزار های کاربردی در ساخت قالب و تمپلیت

نرم افزار فتوشاپ در بین نرم افزار های موجود از کاربرد بیشتری برخوردار است و در ساخت تمپلیت و قالب نیاز است که به فتوشاپ آشنایی داشته باشید.  با این توانایی با کمی دقت می توانید طراحی جذابی را برای فالوورها داشته باشید.

استفاده از Adobe Photoshop  در طراحی قالب اینستاگرام می تواند پیشنهادی مناسب و کاربردی باشد تا در هزینه ها مدیریت نموده و صرفه جویی نمایید.

استفاده از نرم افزار (CANVA) که همان ساخت تصاویر جذاب به سادگی است . با استفاده از این نرم افزار افراد مبتدی نیز می توانند ده ها قالب اینستاگرامی را با استفاده از رنگهای متنوع، قلم ها و آیکون ها ایجاد کنند.

برنامه کاربردی unfold علاوه بر پست، برای استوری در اینستاگرام هم کاربرد داشته و قالب های بخصوص و زیبایی را دارد.

لازم است بدانید طراحی تمپلیت ها ی اختصاصی یا همان ویترین کسب و کار جذب کاربران و بازدیدکنندگان زیادی را امکان پذیر می سازد.

با توجه به بالا بودن محبوبیت اینستاگرام در بین کاربران و کاربردی بودن این فضا برای کسب و کار و یا رساندن اخبار و کلاس های آموزشی و مشاغل و حرفه های بسیار و…شما می توانید با آشنایی با این فضا کسب و کار خود را با خرید قالب های اینستاگرامی و اطلاع از قیمت طراحی قالب اینستاگرام به معرفی کالای خود به صورت حرفه ای و سازماندهی شده پرداخته و در این فضای گسترده جهانی به کسب و کار خود توسعه و رونق ببخشید.

باید بدانید در این محیط هم منحصر به فرد بودن و دیده شدن  و دوری از تکرار در فروش و تجارت شما بیش از بیش تاثیر گذار می باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *