هنر دوران معاصر

سفارش طراحی قالب اینستاگرام با کمترین هزینه

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

سفارش طراحی قالب اینستاگرام با کمترین هزینه

اگر به فکر شروع کسب و کاری جدید هستید و دنیای مجازی و بستر اینستاگرام (instagram) را در نظر دارید بهتر است بدانید که سفارش طراحی قالب اینستاگرام می تواند بسیار کارآمد تر و مفیدتر باشد از این رو بهتر است خود اقدام به راه اندازی نکنید و قالبی را با نظر و سلیقه خود سفارش دهید تا برای شما طراحی و اجرا شود. در این حالت شما بهترین نتیجه را خواهید گرفت. برای اطلاع بیشتر از شرایط و چگونگی سفارش قالب اینستاگرام با ما همراه باشید.

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

قالب اینستاگرام چیست؟

امروزه اینستاگرام محبوبیت بسیاری میان افراد پیدا کرده است، شاید بتوان بزرگترین بخشی که به این فضا علاقه مند شده اند فروشندگان کالا یا خدمات باشند. این فروشندگان یکی از بهترین و پر سود ترین فضاها را برای فروش محصولات و خدمات خود پیدا کرده اند و روز به روز به تعداد این علاقه مندان اضافه می شود. برای ورود به دنیا بهتر است اطلاعاتی کسب نمایند تا پاسخی بهتر دریافت کنند پس با معرفی قالب اینستاگرامی آغاز می کنیم.

قالب اینستاگرام مجموعه از کارهای گرافیکی در کنار قوانینی خاص برای نظم دادن به پست ها و اطلاعات اینستاگرام است. شاید بسیاری از پیج ها را دیده باشید که پست های بسیار نامنظم و ساختاری نامرتب دارند. این پیج ها علی رغم کار بسیار، نتیجه ای مناسب نمی گیرند.

قالب های اینستاگرامی باعث ایجاد نظم و هماهنگی دقیقی می شوند. این هماهنگی بین اجزای صفحه و پست ها یا استوری های اینستاگرامی نتیجه ای زیبا خواهد داشت و پیجی منظم و با قاعده را برای شما می سازد.

کسب و کار های اینستاگرامی اگر به دنبال نتیجه ای مناسب و درآمد عالی از کار خود هستند بهتر است ابتدا اقدام به سفارش طراحی قالب اینستاگرام کنند.

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

چرا بهتر است از قالب اینستاگرام استفاده کنید؟

شاید ابتدا این اولویت برای شما وجود داشته باشد که خود اقدام به راه اندازی پیج اینستاگرام نمایید اما بهتر است دقت داشته باشید که ورود به دنیای اینستاگرام با یک میلیارد کاربر در سراسر جهان بهتر است حساب شده تر باشد.

اگر میخواهید که پیج شما در اینستاگرام میان تمامی شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ، دیده شود و به حساب آید بهتر است سفارش طراحی قالب اینستاگرامتان به عهده افرادی با تجربه و متخصص در این زمینه بگذارید. قالب اینستاگرامتان باید مختص شما و هماهنگ با محصول یا خدمات تان باشد. بهتر است بگوییم که قالب اینستاگرامی شما باید منحصر به خودتان باشد. برای انحصار پیج شخصی تان بهترین روش سفارش قالب اختصاصی برای کسب  کار خودتان است.

انواع قالب اینستاگرام

در سفارش قالب اینستگرام انواع متفاوتی موجود است که به معرفی هر مورد می پردازیم.

 • قالب به صورت نوشته در وسط: در این مدل عکس ها و پست های اینستاگرامی به صورتن دو ردیف در گوشه قرار می گیرند و مطلب در ستون وسطی.
 • قالب اینستاگرامی افقی: این سبک همچون ستون های روزنامه است و حس و حال خواندن مطالب روزنامه را خواهد داشت.
 • قالب موزاییکی: این سبک به صورت موزاییک می باشد و پست ها ضربدری قرار می گیرند و وسط آن ها از طراحی واحد استفاده می شود.
 • قالب جورچین: در این سبک عکس های کوچک بخشی از عکسی بزرگند که با چندین پست یک عکس زیبا، بزرگ و واحد تشکیل میشود.
 • استفاده از رنگ قاب خاص مثل مشکی یا سفید: در این سبک برای تولید محتوا از قاب هایی ساده با رنگ مشخص استفاده میشود. می توان گفت که برای پیج تمی خاص در نظر گرفته باشند.
 • قالب مستطیلی: در این مورد عکس به صورت افقی و در 3 بخش قرار می گیرد که باعث می شود عکس بسیار بیشتر به چشم آید.
 • قالب رنگین کمانی: در این قالب هر ردیف یا هر 3 پست اینستاگرامی رنگی همانهنگ و متفاوت از خط پایین دارند.
 • قالب اختصاصی

انتخاب هر کدام از موارد بالا به سلیقه و نیاز شما بستگی دارد. بسته به خدمات و یا کالاهای مورد فروش شما می توانید قالبی متفاوت انتخاب نمایید و یا سفارش طراحی قالب اینستاگرامی مخصوص خودتان را بدهید.

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

 کمترین هزینه سفارش طراحی قالب اینستاگرام

با توجه به پیشرفت جوامع و گسترش اینترنت در تمام دنیا، خرید های اینترنتی نیز بسیار زیاد شده است. از این رو داشتن بستری مناسب برای کسب درآمد می تواند بسیار خوب باشد.

فقط کافی با راه اندازی پیجی اینستاگرامی اقدام به فروش کالا یا یا تولید محتوا جذاب و حتی ارائه خدمات نمایید. با این روش می توانید درآمدی بسیار خوب داشته باشید. شاید این سوال در ذهن شما شکل بگیرد که هزینه راه اندازی و طراحی قالبی اینستاگرامی چقدر است.

در پاسخ به این سوال شما می توان گفت که میزان هزینه بستگی به نوع قالب انتخابی شما و زمان پشتیبانی آن دارد.

انتخاب قالبی آماده می تواند هزینه کمتری داشته باشد اما سفارش طراحی قالب اینستاگرام با طرح خاص و متناسب با نیاز شما می تواند هزینه بیشتری داشته باشد. اما دقت داشته باشید که پرداخت هزینه بیشتر و به دست آوردن قالبی منحصر به خود می تواند درآمد بیشتری نیز برای شما داشته باشد و بهتر در ذهن مشتری ماندگار شود.

برای سفارش قالب خاص خود و یا سفارش قالب های از پیش طراحی شده با ما در ارتباط باشید تا با دریافت طراحی زیبا، درآمدی خوب از کسب و کار اینترنتی تان کسب نمایید.

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

آیا سفارش قالب اینستاگرام بر افزایش فالوور تاثیر گذار است؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا بهتر است خوب به سوال پاسخ دهید که بیشتر از کدام پیج در اینستاگرام دیدن می کند و یا برای خرید به آن اعتماد می کنید؟

داشتن پیجی منظم و با قاعده باعث می شود تا با ایجاد جذابیت بصری در ذهن بیننده ماندگار شود و یا حتی پست های زیبا و جذاب آن را برای فردی دیگر ارسال نماید.

در دنیای اینستاگرام اگر پیجی منظم و فعال داشته باشید، علاوه بر فالوور های پیج خود شما افراد دیگری نیز پست های شما را میبینند. می پرسید چطور؟

هوش اینستاگرام از پست های پر مخاطب و همچنین پیج های منظم در فضایی به نام اکسپلور استفاده میکند که باعث می شود بسیاری از افراد بدون فالو داشتن پیج شما پست های شما را دیده و جذب پیج و محصولات شما بشوند و همچنین جذاب پیج و پست ها باعث می شود تا این مطالب را برای دوستان خود ارسال نمایند.

پس بهتر است با استفاده از قالبی زیبا و ایجاد نظم و هماهنگی در پیج خود، بدون هزینه های سنگین تعداد زیادی فالوور جذب نمایید.

پس پاسخ این سوال که آیا استفاده از قالب اینستاگرامی باعث جذب فالوور می شود؟ باید بگوییم بله. استفاده از قالب مناسب یکی از بهترین روش های جذب و حفظ فالوور است.

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

ویژگی های قالب اینستاگرام و پیج اینستاگرامی خوب

حال که برای داشتن پیجی در اینستاگرام اقدام نموده اید بهتر است که ویژگی های پیجی خوب را نیز بدانید.

مهم ترین ویژگی های صفحه ای خوب عبارتند از:

 • پست هایی با محتوا دقیق و بر پایه حقیقت
 • داشتن پیجی ظاهری منظم و زیبا
 • زمان بندی دقیق در آماده سازی و انتشار پست و استوری های پیج
 • تولید محتوای متنی، صوتی، تصویری و ویدیویی
 • پاسخگویی 24 ساعته به سوالات و درخواست های فالوور ها
 • داشتن بیوگرافی کامل و جذاب از محصولات یا خدمات
 • ارائه محصولاتی با کیفیت
 • خوش قولی و مشتری مداری

تمامی موارد فوق در کنار قالب اینستاگرامی خود و منظم می تواند بسیار موثر باشد. شما با سفارش قالب اینستاگرامی خاص و زیبا و رعایت این موارد می توانید به آسانی تعدای زیادی فالوور جذب نمایید و فروشی خوب و درآمدی بالا داشته باشید.

مزایا و معایب قالب اینستاگرامی آماده

استفاده از قالب های آماده میتواند راه حلی خوب برای شروع کار پیج تان باشد اما بهتر است ابتدا مزایا و معایب این روش را بدانید و سپس تصمیم بگیرید که قالبی آماده نیاز دارید و یا تمایل به سفارش قالب مختص خود را دارید.

مزایا استفاده از قالب اینستاگرامی آماده:

 • قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن
 • سرعت آماده سازی بالا
 • داشتن قالبی یکپارچه و منظم
 • هماهنگ بودن با بستر اینستاگرام

معایب استفاده از قالب اینستاگرامی آماده:

 • تکراری بودن فضا و قالب به دلیل استفاده عده بسیاری از آن
 • تفاوت فضای قالب با نظر و سلیقه شما
 • داشتن رنگ، فرم و فضایی تکراری و از پیش تعیین شده
 • سخت بودن کار با قالب های آماده

حال که از مزایا و معایب مطلع شدید بهتر است جمع بندی نمایید و پیج خود را همین امروز فعال کنید. زیرا برای شروع کار در فضای مجازی حتی یک ساعت دیگر هم دیر است.

دنیای مجازی با سرعتی غیر قابل باور در حال رشد است و اگر شما می خواهید بخشی از این دنیا و درآمد بی اندازه آن باشید بهتر است همین امروز شروع کنید.

سفارش طراحی قالب اینستاگرام

کلام آخر

در این روزگار و با افزایش هر روزه فالوور های اینستاگرام و به وجود آمدن اعتماد در مردم برای خرید آنلاین کالا یا خدمات، می توان بیان کرد که فضای مجازی در بستر اینستاگرام دنیایی جدید از فروش و کسب و کارهای پر سود خواهد بود.

پس شما نیز بدون فوت وقت بخشی از این دنیا شوید و آینده خود را بسازید. لازم است دقت داشته باشید که در این فضا نیز مانند هر بستر دیگری برای موفقیت باید از تکرار دوری کنید و خاص و منحصر به فرد باشید تا به آسانی مشتری جدید جذب کنید و بتوانید آن ها حفظ نمایید.

برای سفارش طراحی قالب اینستاگرامی خاص و منحصر به خود می توانید به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید تا با راهنمایی همکارانم بتوانیم غالبی زیبا و پویا، طراحی و در اختیارتان قرار دهیم.

حتما نظرات و همچنین ایده های ناب خود را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم در راه اندازی پیجی پر مخاطب و ماندگار همراهتان باشیم.

لازم به ذکر است که سفارش طراحی قالب منحصر به خود شما هزینه بالایی ندارد و با شروع به کار و جذب و حفظ فالوور به آسانی می توانید چندین برابر این هزینه را جبران نمایید، پس همین ابتدا با ریسک منطقی و هزینه ای پایین، پایه های کسب و کارتان را محکم بنا کنید.

سفارش پست اینستاگرام

 
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “سفارش طراحی قالب اینستاگرام با کمترین هزینه

 1. سینا گفت:

  سلام و خسته نباشید،
  آیا دوره های آموزشی هم دارید؟

 2. شیز گفت:

  سلام،
  دوره های آموزشی عموما به صورت مقاله های آموزشی منتشر می شن.
  اینکه به صورت کلاس آنلاین یا حضوری باشن نداریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *