هنر دوران معاصر

خرید قالب پست اینستاگرام

خرید قالب پست اینستاگرام

خرید قالب پست اینستاگرام

شبکه های اجتماعی جزئی از زندگی مردم شده و دیگر کمتر کسی را می توان یافت که گوشی به دست نباشد و سری به شبکه های اجتماعی نزند و از اخبار و حوادث و یا دنیای تجارت خبری نداشته باشد. در این روزهای کرونایی در دنیای آشفته بازار کسب و کارهای مجازی با خرید قالب پست اینستاگرام  (Instagram) و اختصاص کمترین بودجه جهت تبلیغات می توانید رشد چشمگیری در فروش محصولات خود داشته باشید. در اینجا لازم می دانیم اطلاعاتی در مورد چگونگی خرید قالب پست اینستاگرام را بیان کنیم.

انتخاب قالب اینستاگرام مخصوص به خود

با داشتن قالب اینستاگرامی مخصوص به خود می توانید در میان کاربران جایگاهی ویژه ای را تعریف نمایید و با استفاده از هنر های گرافیکی و عکس های تاثیر گذار در این امر موفق تر عمل کنید. استفاده درست از یک قالب مشخص میتواند محتوای شما را بهترین نحو ممکن معرفی نماید. بطوریکه هر جا تصویری از پیج شما دیده شود همانند برندی مشخص معرف شما خواهد شد.

 طراحی هنرمندانه قالب پست اینستاگرام

در دنیای مجازی قالب پست های پیج اینستاگرام می تواند بهترین مشخصه معرفی و میزان کیفیت برند شما باشد. برای ارتباطی خوب و موثر باید برنامه ای درست و از پیش تعیین شده را برای خود در نظر داشته باشید و عکس ها ی باکیفیت و یا تصاویر طراحی شده، ویدئو و پوسترهایی با فرمتی مشخص و تاثیر گذار را استفاده نماییم.

با نگاهی دقیق به صفحات مجازی شرکت ها و سازمانهای و یا کسب و کارهای موفق مشاهده می کنید که تمامی آنها دارای تم مشخص و تصویری یکسان مربوط به خود در تمامی پست های اینستاگرامی هستند. با آن که پست های متفاوتی را به نمایش میگذارند ولی دارای یک قالب یکسانی برای رسیدن به هدفی مشخص را در برنامه خود دارند می توان با استفاده از  خرید قالب پست اینستاگرام توجه بیشتر فالورهای خود را به پیج به راحتی مشاهده نمایید و با طراحی هنرمندانه یک قالب پست اینستاگرامی میتوانید صفحه ای با فالوور های بسیاری را برای خود و رسیدن به هدفی معین برنامه ریزی کنید.

اگر دارای کسب و کاری هستید که لازم است هر روز عکس هایی را منتشر و محصولات خود را معرفی کنید بهتر است طراحی پست اینستاگرامی با گوشی موبایلتان را بیشتر مورد توجه قرار دهید.

خرید قالب پست اینستاگرام

قالب استوری اینستاگرام

برای ایجاد شرایط بهتر و رسیدن به موفقیت های چشمگیر می توانید با خرید قالب های جذاب استوری اینستاگرام که مخصوص بخش های استوری شما طراحی شده اند در کنار قالب پست های اینستاگرام به موفقیت بیشتری برسید.

در فضای اینستاگرام افراد صفحات جذاب همراه با محتواهای خوب را دنبال می کنند. اگر شما دوست دارید صفحه ای جذاب با فالوورهای زیاد داشته باشید نیاز است که خرید قالب پست اینستاگرام را در برنامه خود داشته و با ادیت زیبا از تصاویر ساده، عکسی جذاب و تاثیر گذار بسازید.

آشنایی با افکت های اینستاگرام می تواند به شما کمک کند تا ادیت عکس ها وتصاویر را به راحتی انجام دهید با خرید قالب پست اینستاگرام نیازی به خرید تجهیزات حرفه ای برای ادیت عکس ها ندارید.

خرید قالب پست اینستاگرامی بهتر است یا استوری

در اینستاگرام دو مدل محتوا دیده می شود محتوا های رسمی( بیشتر در قالب پست منتشر می شوند) و محتوا های غیر رسمی( بیشتر در قالب استوری منتشر می شوند)

در اینجا اشاره ای به اصول و قواعدی که به موفقیت شما در انتشار محتوا هایتان کمک می کند می پردازیم.

 • انتشار محتوا در سایت ها و در اینستاگرام عملکرد مشابه دارند و رعایت اصول و قواعد می تواند به بهتر شدن پیج اینستاگرامی شما کمک کند.
 • محتوا ها را به صورت روزانه انتشار دهید طوری که هر روز صفحه شما در معرض دید قرار گیرد هر چه بیشتر دیده شوید شانس موفقیت شما بیشتر خواهد شد.
 • مطالبی را انتشار دهید که ارتباطی خوب، بین شما و کاربران را ایجاد کند. داشتن پست هایی با ظاهری خوب و محتوای غنی می تواند در جذب بیشتر مخاطبین کمکتان کند.
 • خرید قالب پست اینستاگرام با کیفیتی بالا برای مطرح شدن و دیده شدن پیج شما حیاتی است.
 • اگر محصولی را در پست اینستاگرامی خود معرفی میکنید و به دنبال فروش آن هستید باید در گذاشتن پست های خود دقت بیشتری را لحاظ کنید در این میان استوری اینستاگرامی بسیار می تواند مهم و تاثیر گذار باشد.
 • تعداد بازدیدهای استوری اینستاگرام گاهی اوقات بیشتر از بازدیدهای پست های اینستاگرامی می باشد. شما می توانید با خرید قالب اینستاگرام موفقیت خود را دو چندان کنید.

 

چرا باید از قالب های آماده اینستاگرامی استفاده نمود؟

شبکه های اینستاگرامی در موضوع ارتباطات در رتبه بالایی قرار گرفته و از محبوبیت بالایی برخوردار است. طرفداران بسیاری  بیشتر وقت خود را با گردش در شبکه های اجتماعی می گذرانند و با به اشتراک گذاشتن عکس و محتوا در این شبکه با هم در ارتباط هستند  و بسیاری از این ارتباطات هدفمند بوده و سودآوری خوبی را برای کاربران به همراه دارد.

اینستاگرام یکی از موثرترین ابزارهای بازاریابی است و آشنایی با اصول و قواعد اینستاگرام دارای اهمیتی ویژه می باشد.

بسیاری از افراد در تمامی گروه های سنی، زمان زیادی را در اینستاگرام در گشت و گذار هستند و در اینجاست که این سوال مطرح می شود، در حجم بالای کاربران اینستاگرامی چگونه می توان دیده شد و کاربران را جذب نمود؟

 

تاثیر خرید قالب اینستاگرام در تجارت

دیده شدن در بازار پر هیاهوی اینستاگرامی کاری است بس دشوار زیرا حجم صفحات اینستاگرام آنقدر زیاد است که دیده شدن صفحه شما بسیار مشکل می شود استارت کار در دنیای واقعی هزینه ای زیادی را می طلبد و ایجاد صفحه شخصی در اینستاگرام می تواند به راحتی و با هزینه کمی همان کار را انجام دهد. پس شما با ایجاد یک صفحه شخصی در اینستاگرام می توانید تجارت و فروش محصولات خود را به آسانی داشته باشید و این با خرید قالب پست اینستاگرام تحقق پیدا می کند.

خرید قالب پست اینستاگرام بر رشد کسب و کار شما تاثیری باور نکردنی دارد و باعث افزایش تعداد بازدید کنندگان  و مشتریان شما می گردد. شما با خرید قالب های اینستاگرامی می توانید در شبکه های اجتماعی از قالب های ایجاد شده جذاب استفاده کرده و به کسب و کارتان رونق بخشید.

لازم به ذکر است شما می توانید با تلفن همراه خود تصاویرانتخابی خود را در قالب دلخواهتان جا گذاری کنید و از این طریق می توانید با ایجاد تبلیغات جذاب، محصولات خود در قالب اینستاگرامی به فروش رسانده و تعداد بازدیدکنندگان خود را افزایش دهید.

نکات مهم در خرید قالب پست اینستاگرام و موفقیت در کسب و کار

در موقع خرید قالب های اینستاگرامی توجه به این نکات به شما کمک می کند که در بازاریابی موفق تر عمل کنید

 • در دنیای اینترنتی قالب های اینستاگرامی فراوانی وجود دارد در نظر داشته باشید باید از مواردی که با کار شما ارتباط دارند استفاده نمایید.
 • در قالب های اینستاگرامی کارآمد قالب ها به صورت سازماندهی قرار گرفته اند و شما بدون تسلط بر نرم افزار ها می توانید از این آنها استفاده نمایید.
 • در حال حاضر قالب های اینستاگرامی با کیفیت به راحتی در موبایل و یا کامپیوتر قابل اجرا می باشند.
 • رعایت در خرید قالب های اینستاگرامی Png، (ابعادی است ک قالب دارد) که ابعاد در آن به درستی تعریف شده است و در واقع به آسانی و بدون ایجاد مشکل می توانیم از آن استفاده کنیم.
پکیج قالب های جذاب اینستاگرام

بهترین طراحی قالب های پست را در این مجموعه خواهید دید تیم گرافیکی ما پکیج  کامل قالب های اینستاگرامی را برای اکثر موضوعات و محتوا ها طراحی نموده اند و با کمترین قیمت در اختیار ادمین های اینستاگرامی که در این راستا فعالیت می کنند قرار میدهند.

قالب های اینستاگرامی ارائه شده در دو قالب فرمت خام PNG و PSD  در اندازه های اورجینال و بزرگ می باشند. از مزیت های این قالب اینستاگرامی کاربردی بودن آن با نرم افزار فتوشاپ و یا هر نرم افزار دیگر در موبایل  و کامپیوتر می باشد. شما میتوانید نوشته های خود را در هر جای قالب که مد نظرتان است تایپ نموده و لوگو و یا مشخصه خود را که نشان اعتبار شما در صفحه تان است را وارد نمایید.

پکیج های ارائه شده در این مجموعه دارای طرح های اختصاصی و بیش از 200 قالب پست اینستاگرامی را شامل می شود که با دانلود این پکیج ها دیگر نگران دیده نشدن  صفحه شخصی خود در پست های اینستاگرامی نباشید زیرا بر تعداد مشتریان شما افزوده شده و به آسانی به هدف نهایی خود خواهید رسید.

 

 

خرید قالب پست اینستاگرام

ویژگی های پکیج حرفه ای و ویژه

 

 • دارا بودن طرح هایی با کیفیتی بالا
 • قالب های طراحی شده جهت استفاده در اینستاگرام
 • وجود رنگهای مختلف متناسب با کار و حرفه
 • وجود طرح ها در دو فرمت PNG و PSD
 • قابلیت ویرایش در نرم افزار فتوشاپ برای کامپیوتر و این شات در موبایل
 • دارا بودن فونت های فارسی زیبا و مناسب برای طراحی
 • توانایی ایجاد محتوای تصویری و ویدیویی
 • مناسب برای تولید کنندگان محتوا
 • مناسب بودن قیمت پکیج
 • و …

قالب های اینستاگرامی قرار داده شده در این سایت را می توانید به آسانی و بدون دوره های آموزشی استفاده نمایید زیرا اکثر قالب ها با استفاده از نرم افزار های فتوشاپ و ایلاستریتور طراحی شده اند.

شما هنگام باز کردن تصاویر در این دو نرم افزار مشکلی در اندازه سایز و یا افت کیفیت عکس نخواهید داشت و کافی است فایل را دانلود نموده و پست مورد نظر خود را آماده و مطابق خواسته خود تغییرات را ایجاد نموده و در پیج خود قرار دهید.

مزایای خرید قالب پست اینستاگرام از این مجموعه

 • کیفیت بالا در قالب های رایگان
 • صرفه جویی در زمان
 • هزینه ای بسیار کمتر از استخدام طراح گرافیکی
 • ایجاد پیجی سازمان یافته
 • سرعت در انتقال تصاویر و محتوای با کیفیت
 • استفاده آسان از فونت های زیبا و استاندارد و طرح های بی نظیر

شما با انتخاب این سایت و خرید قالب پست اینستاگرام  میتوانید بهترین کسب و کار را با گذاشتن بهترین تصاویر و محتوا های زیبا  با کمترین قیمت داشته باشید. رضایت شما با خرید از این مجموعه هدف اصلی ما برای ادامه همکاری با شماست.

خرید قالب پست اینستاگرام

طراحی قالب پست اینستاگرام با کانوا (canva)

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *