هنر دوران معاصر

بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

قیمت طراحی کارت ویزیت با پایین ترین سطح خیال شما را از بابت هزینه های تبلیغات آسوده خواهد نمود. شاید این سوال نیز در ذهن شما شکل گرفته باشد که با وجود پیشرفت تکنولوژی و کسب و کارها، چه نیازی به کارت ویزیت است؟ برای پاسخ به این سوال و همچنین آشنایی با نکاتی برای طراحی کارت ویزیت حرفه ای با ما همراه باشید.

کارت ویزیت چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

برای صاحبان کسب و کار، چه بزرگ و چه کوچک، تبلیغات اهمیت بسیار بالایی دارد. معرفی شرکت و کسب و کار به افراد یکی از مهم ترین عوامل در شناخت و پیشرفت شرکت است. در دنیای پیشرفته امروز روش های بسیاری برای تبلیغات و شناساندن بیشتر محصول است. یکی از مهم ترین و اساسی ترین روش ها، کارت ویزیت است.

کارت ویزیت کارتی کوچک با طراحی خاص است که مهمترین اطلاعات برای معرفی کسب و کار و شرکتتان را در بر دارد. از مهم ترین دلایل اهمیت کارت های ویزیت می توان کوچک، جذاب و قابل حمل بودن است.

کارت ویزیت با در برداشتن اطلاعات مهمی همچون اسم و مشخصات شرکت و راههای ارتباطی مشتری با شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

شما تاکنون مشاهده نکرده اید که مدیر رده بالای شرکت برای برقراری ارتباط و یا هماهنگی کارهای خود، شماره خود را روی برگه کاغذی بنویسد و یا به صورت شفاهی بگویید. مدیران بزرگ با ارائه کارت ویزیت خود هم پرستیژ کاری خود را حفظ می کنند و هم در وقت خود صرفه جویی می نمایند.

شما با ارائه کارت ویزیتی زیبا می توانید در ذهن مشتری یا مخاطب خود ماندگار شوید. زیرا تصویر کارت ویزیتی زیبا از ذهن مخاطب پاک نخواهد شد.

بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

 

مهم ترین دلایل اهمیت کارت ویزیت در کسب و کار

داشتن کارت ویزیت برای هر کسب و کار و شرکتی از مهم ترین موارد است. شاید بپرسید چرا؟

برای پاسخ به این سوال چند دلیل اساسی برای داشتن کارت ویزیت را برایتان بیان می کنیم.

 • بسیاری از افراد در جامعه از گوشی موبایل هوشمند استفاده نمی کنند. برای این دسته افراد که تعداد کمی هم نیستند، کارت ویزیت و اطلاعات بر روی آن بسیار با اهمیت است.
 • استفاده از کارت ویزیت به کسب و کار شما کشل و شخصیت می دهد. زیرا کسی که از کارت ویزیت استفاده می کند به دنبال کسب و کاری مطمئن و بر پایه اعتماد مشتری است.
 • یکی دیگر از موارد تبلیغات گسترده از طریق دست به دست شدم کارت ویزیت کسب و کار شماست. شما با کمترین هزینه می توانید بهترین نتیجه را از تبلیغات خود بگیرید. فقط کافیست بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت را پیدا کنید و اقدام به سفارش نمایید.
 • داشتن کارت ویزیتی زیبا و خلاقانه همانند تبلیغاتی پر هزینه می تواند موثر باشد. حس زیبایی پسند بودن انسان ها با دیدین کارت ویزیتی زیبا و جذاب جلب خواهد شد و در ذهن او هک می شود. از این رو می توانید با پیدا کردن مناسب ترین قیمت طراحی کارت ویزیت خاص و طراحی خلاقانه، همچون تبلیغاتی پرهزینه نتیجه بگیرید.
 • قطعا استفاده از کارت ویزیت با برند و لوگوی شرکت می تواند هویت و شخصیت شما را زیباتر جلوه دهد، زیرا دیگر لازم نیست برای دادن اطلاعات تماس یا شغل خود سراغ کاغذ و قلم بروید و می تواند با کارت ویزیت خلاقانه شرکت خود در ذهن مشتری و مخاطب خود ماندگار شوید.بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

 

ویژگی های کارت ویزیت خوب و جذاب

حال که از اهمیت کارت ویزیت مطلع شدید بهتر است بدانید که کارتی زیبا و خاص چه ویژگی های دارد.

 • اطلاعات شخصی و شرکت به صورت خوانا بر روی کارت درج شده باشد.
 • از فونت مناسب جهت درج اطلاعات استفاده شود.
 • کیفیت کاغذ چاپی بالا باشد، زیرا معمولا کارت های ویزیت در جیب یا کیف قرار می گیرند و اگر جنس بی کیفیتی داشته باشد بعد از چند بار استفاده پاره خواهد شد.
 • از لوگو و یا تصویر شرکت بر روی کارت استفاده شده باشد.
 • کارت ساده و شیک باشد و متن و توضیحات اضافی نداشته باشد.
 • از طرح ها و برش های خلاقانه به جای شکل های معمول استفاده شود.
 • از رنگ های جذاب و دارای معنی برای طراحی کارت استفاده شده باشد.
 • از مشخصه ها و معرف های کمپانی و کسب و کارتان بر روی کارت استفاده شده باشد.

بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

 

 

کارت ویزیت بر روی چه محصولاتی چاپ می شود؟

همانطور که میدانید مهم ترین ویژگی کارت های ویزیت قابلیت حمل آن است که سبک و انعطاف پذیرند. از این رو محصولاتی که امکان چاپ کارت های ویزیت بر روی آن ها فراهم است را برایتان مطرح می کنیم.

 • کارت ویزیت های سلفونی: این نوع معمول ترین کارت ویزیت به شمار می رود و از گذشته انتخاب بسیاری از افراد بوده، این جنس از کارت ویزیت در دو مدل مات و براق طراحی و چاپ می شود.
 • کارت ویزیت های لمینت: این جنس از کارت ویزیت ضخیم تر از مدل سلفونی است. و در مدل های مات، براق، مخملی و ساده چاپ می شود. این مدل کارت ویزیت استحکام بیشتری دارد و به آسانی خم نمیشود.
 • کارت ویزیت پارچه ای یا کتان: همان طور که از اسم این مدل کارت ها مشخص است از جنس پارچه اند و به آسانی خم یا تا می شوند اما امکان پاره شده نیز وجود دارد.
 • کارت ویزیت شیشه: کارت های ویزیت شیشه ای از طلق درست می شوند و مانند شیشه شفاف و زیباست.
 • کارت ویزیت چوب یا فلز: این مدل از کارت های ویزیت به تازگی وارد این عرصه شده اند و از قیمت بالاتری نسبت به بقیه مدل ها به دلیل طراحی خاص و سختی که دارند، برخوردارند.

استفاده از کدام از جنس ها کاملا بسته به سلیقه و میزان هزینه ایست که شما میخواهید انجام دهید. برای پیدا کردن بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت و چاپ آن با ما همراه باشید.

بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

 

 

انواع چاپ کارت ویزیت

علاوه بر جنس کارت های ویزیت، چاپ بر روی آن ها نیز بسیار با اهمیت است.

چاپ بر روی کارت های ویزیت معمولا به دو صورت دیجیتال و افست انجام می شود.

چاپ افست یا سنگی معمولا بهترین و معمول ترین روش برای چاپ کارت ویزیت به شمار می رود. این چاپ هزینه پایین و کیفیت بالایی دارد، از این رو برای تعداد بالا بسیار مناسب و به صرفه است. در این سبک از چاپ محدودیتی برای استفاده از رنگ و نوع کاغذ وجود ندارد پی می توان با خیالی آسوده از کیفیت چاپ اقدام به طراحی نمود.

یکی دیگر از روش های چاپ، چاپ دیجیتال است که روشی بسیار پرکاربرد است. چاپ در این روش بسیار آسان است و مزیت آن نسبت به دیگر روش ها، امکان تغییر اطلاعات چاپ است. این بدان معنی است که شما می توانید کارت هایی با اطلاعات متفاوت و در تعداد متفاوت سفارش گرفته و چاپ نمایید.

انتخاب نوع چاپ به عهده مشتری بوده و بسته به نیاز و میزان هزینه مشتری انتخاب می شود.

قیمت طراحی کارت ویزیت به عوامل بسیاری بستگی دارد که یکی از این عوامل نوع چاپ است.

 

بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

 

قیمت طراحی کارت ویزیت خاص

در سفارش کارت ویزیت علاوه بر طراحی، جنس کارت و نوع چاپ، قیمت نیز بسیار با اهمیت است.

برای داشتن کارت ویزیتی شیک و در عین حال مقرون به صرفه بهترین راه سفارش اینترنتی است. شما می توانید با سفارش کارت ویزیت مورد نیاز به افراد حرفه ای علاوه بر داشتن خیالی آسوده از بابت طراحی کارت ویزیت، بهترین قیمت را برای کارت ویزیت مورد نظرتان پرداخت نمایید.

دقت داشته باشید که در تعیین قیمت طراحی کارت ویزیت علاوه بر نظر شما، عواملی همچون نوع چاپ، جنس کارت و حتی روکش کارت، نقش مهمی را ایفا می کنند.

بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت

 

بهترین روش برای سفارش کارت ویزیت

شاید تا کنون تنها روش برای سفارش کارت ویزیت مراجعه حضوری بوده اما اکنون با پیشرفت جوامع و گسترش تکنولوژی و فراگیری اینترنت، شاید بتوان بهترین روش سفارش چاپ کارت ویزیت با بهترین قیمت طراحی کارت ویزیت را به صورت آنلاین دانست.

در سفارش آنلاین شما با صرف کمترین زمان می توانید ایده های خود را با کارشناسان ما در ارتباط بگذارید و در کمترین زمان ممکن طراحی ها را دیده و مدل مورد نظر را انتخاب و اقدام به چاپ نمایید.

در این روش شما با صرف کمترین زمان ممکن می توانید بهترین نتیجه را بگیرید و با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب کارت ویزیت خود را با طراحی خاص و خلاقانه، درب منزل یا شرکت خود تحویل بگیرید.

برای هر گونه سوال و یا مشکل تیم ما به صورت 24 ساعته پشتیبان شما خواهند بود.

 

سفارش کارت ویزیت

 

سفارش کارت ویزیت های خاص

حال که تصمیم به سفارش آنلاین کارت ویزیت دارید بهتر است قبل از سفارش به چندین مساله مهم در طراحی کارت ویزیت دقت داشته باشید تا نتیجه ای رضایت بخش از سفارش خود بگیرید.

 • در سفارش کارت ویزیت حتما از لوگو یا مشخصه شرکت بر روی کارت به صورت واضح استفاده نمایید.
 • استفاده از QR code در طراحی کارت ویزیت می تواند بسیار زیبا و در عین حال خاص و خلاقانه باشد.
 • بهترین فرم برای سفارش کارت ویزیت فرم عمودی است.
 • ایده های خلاقانه و خاص خود را با در میان بگذارید تا کارتی خلاقانه داشته باشید.
 • اگر شغل و کسب و کاری بین المللی دارید حتما از دو روی کارت استفاده نمایید و یه طرف را به زبان انگلیسی طراحی نمایید تا قابل استفاده برای تمامی مشتریان فارسی و انگلیسی زبان باشد.
 • دقت داشته باشید که از کلمات ساده و جملات کوتاه استفاده نمایید.
 • در بسیاری از مشاغل شما می توانید کارت را به شکل محصول یا یکی از المان های شرکت طراحی و چاپ نمایید به عنوان مثل به شکل یک خانه یا حتی پیراهنی مردانه و…
 • استفاده از آدرس شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، فیسبوک و… می تواند جذاب و بسیار مفید باشد.

برای سفارش بهترین و شیک ترین کارت ویزیت برای پیشرفت و گسترش کسب و کارتان با ما همراه باشید تا بهترین ها را به شما ارائه دهیم.

 

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *