هنر دوران معاصر

بهترین قیمت دانلود ست اداری

بهترین قیمت دانلود ست اداری

شاید در این فکر باشید که استفاده از ست اداری (office stationery set) چه اهمیتی دارد؟ اما بهتر است بدانید که شما با دانلود ست اداری و استفاده از آن در شرکت و دفتر خود میتوانید اعتبار خود را با ایجاد زیبایی بصری در ذهن بیننده و مشتری تثبیت نمایید. اگر شما هنگام نامه نگاری از نامه سربرگ دار و پاکت نامه طراحی شده با برند خود استفاده کنید قطعا حس اعتماد مشتری نیز بهتر و بیشتر جلب خواهد شد. برای اطلاع از قیمت و راه های سفارش ست اداری با ما همراه باشید.

اقلام اداری چیست؟

شاید در ذهن شما نیز این سوال شکل گرفته است که ست اداری چیست؟ پس با ما همراه شوید تا با ست اداری و نحوه طراحی و قیمت گذاری آن بیشتر آشنا شوید.

ست اداری مجموعه از اوراق ،پاکت نامه و کارت ویزیت است که با طراحی خاص و زیبا در ادارات برای نامه نگاری و یا انجام کارهای اداری استفاده می شوند. ست های اداری همگی طراحی یکپارچه و شبیه به هم دارن از این رو زیبایی بصری بسیاری ایجاد می کنند. در بسیاری از شرکت ها برای ایجاد هماهنگی و حس اعتماد بیشتر در مکاتبات داخل و یا خارج سازمانی از این کاغذ ها استفاده می کنند.

در طراحی ست های اداری معمولا از رنگ غالب سازمان و همچنین لوگو سازمان یا شرکت استفاده می شود. این برگه ها و پاکت های نامه در سایز های متفاوت و با توجه به نیاز سازمان طراحی و چاپ می شود.

برای تهیه این ست های اداری می توانید اقدام به خرید ست ها به صورت چاپ شده و آماده نمایید که در این صورت به هر تعداد از هر نوع که مورد نیاز شما باشد طراحی و چاپ می گردد و یا اینکه می توانید فایل آن را خرید و نسبت به دانلود ست اداری اقدام نمایید.

دانلود ست اداری

تفاوت میان خرید ست آماده و دانلود 

در بسیاری از موارد برای سهولت در انجام کار اغلب شرکت ها اقدام به خرید ست اداری به صورت آماده می کنند. در این صورت می توان با هزینه مشخص تعداد معینی از هر کدام از اقلام را سفارش داد و چاپ شده درب منزل یا شرکت تحویل گرفت، اما بسیاری از شرکت ها برای اینکه بتوانند هر زمان که نیاز به ست اداری خود دارند از آن چاپ نمایند اقدام به سفارش و دانلود ست اداری به صورت فایل می کنند و در صورت نیاز از هر کدام از موارد ست اداری آن را چاپ و استفاده می کنند.

ست های اداری به دو صورت قالب های آماده و طراحی سفارشی در دسترس اند. تعداد زیادی قالب آماده در پیج ها و صفحات اینترنت به صورت مجانی و یا با هزینه بسیار پایین موجود هستند که می توانید از آن ها برای کسب و کار خود استفاده نمایید اما بهتر است بدانید که این قالب ها تکراری بوده و امکان دارد در بسیاری از شرکت های رقیبتان هم مورد استفاده قرار گیرد.

اگر در مورد تکراری بودن قالب های آماده حساس هستید، بهتر است با کمی هزینه بیشتر قالب مورد نظر خود و با طراحی منحصر به خودتان را سفارش دهید تا به نسبت لوگو شرکت و همچنین رنگ های استفاده شده در سازمانتان اقدان به طراحی ست اداری منحصر به شما نمایند. در این موارد شما می توانید قالبی زیبا و در عین ها خاص داشته باشید که فقط در سازمان شما دیده می شود.

دانلود ست اداری

ست تشکیل شده از چه اقلامی است؟

اگر تصمیم دارید که کسب و کار خود را گسترش دهید و برند خود را ماندگار نمایید، بهترین روش استفاده از ست اداری منحصر به خودتان است. شما با تهیه و دانلود ست اداری می توانید با نام برند خود اقدام به مکاتبه های خارج از سازمانتان نمایید و در ذهن مخاطب و مشتری خود ماندگار شوید.

اگر تصمیم به سفارش طراحی ست اداری در خود شرکت خود دارید بهتر است ابتدا اجزای ست اداری را بهتر بشناسید.

برخی از مهم ترین اجزا در ست اداری عبارتند از:

 • طراحی لوگویی که معرف کار و فعالیت شما باشد.
 • کارت ویزیت با طراحی خاص و استفاده از لوگو شرکت
 • سربرگ A4 و A5 برای نامه های اداری
 • پاکت نامه با طراحی هماهنگ با سربرگ ها
 • پاکت مناسب با سایز های خاص برگه ها
 • کاور یا پاکت CD
 • دفترچه یادداشت یا برگه های یادداشت رومیزی برای یادداشت برداری
 • پوشه های مناسب دسته بندی نامه ها
 • برگه و اسنادی برای مکاتبه و نامه نگاری داخل شرکت
 • در برخی موارد و در سفارش های خاص کاور مداد یا خودکار نیز جزو سفارشات قرار می گیرد.

حال با خود تصور نمایید که استفاده از این ابزار در کسب و کارتان می تواند چقدر مفید باشد. پس بهتر است اقدام به سفارش ست اداری در سریع ترین زمان ممکن کنید.

 

دانلود ست اداری

با اهمیت ترین اجزا در سفارش ست اداری

حال که با تمامی اجزا ست اداری آشنا شدید بهتر است بدانید که اگر تمایل ندارید که تمامی موارد بالا را داشته باشید بهتر است مهم ترین ها را در این ست بهتر بشناسید.

مهم ترین ها در اجزا ست اداری عبارتند از:

 • سربرگ نامه های اداری:

این سربرگ ها در برگیرنده لوگو شرکت، اطلاعات و راههای ارتباطی با سازمان شماست از این رو می توان مهمترین جز را سربرگ نامه ها دانست زیرا در هنگام نامه نگاری های خارج سازمان، این سربرگ ها نشان دهنده شما و سازمان و شرکتتان است. در بسیاری از موارد حتی برای صدور فاکتور فروش نیز از این سربرگ ها استفاده می شود از همین جهت اعتباری بر شما و شرکتتان می باشد.

 • کارت ویزیت:

کارت ویزیت یکی از مهمترین اجزا در ست اداری به شمار می رود. شما با ارائه کارت ویزیت خاص و خلاقانه می توانید به بهترین نحو در ذهن مشتری و مخاطب خود ماندگار شوید از همین رو سفارش کارت ویزیت شیک و خلاقانه می تواند برای کسب و کار شما بسیار مهم و با ارزش باشد.

 • پاک نامه و پاکت برگه در سایز ها خاص:

در جایگاه ها بعد از سربرگ و کارت ویزیت، پاکت نامه با طراحی خاص و هماهنگ با سربرگ اهمیت دارد، زیرا پیش از باز نمودن نامه ها این پاک است که اطلاعات کامل و کافی از شما و شرکتتان به خواننده نامه می دهد. از این جهت استفاده از پاکت نامه با طراحی متناسب با سربرگ و همراه با اطلاعات کافی از آدرس و تلفن شرکت می تواند نماینده ای شایسته از کسب و کار شما باشد. استفاده از نامه سربرگ دار و پاکت نامه هماهنگ با آن اعتبار بسیاری برای شما خواهد داشت.

موارد بالا از مهم ترین موارد در ست اداری است که استفاده از آنها کمک شایانی به شما برای کسب اعتماد مشتری و مخاطبان می کند. از این رو بهتر است هم اکنون اقدام به سفارش ست اداری خاص و بر اساس نیاز خود کنید و فایل آن تحویل بگیرید و نسبت به دانلود ست اداری خود اقدام کنید.

دانلود ست اداری

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *