هنر دوران معاصر

انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه

طراحی کارت ویزیت خلاقانه3

انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه

با انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه و در اولویت قرار دادن آن می توانید از بهترین و موثر ترین ابزار های تبلیغاتی مهم برای کسب و کارتان استفاده نمایید.

در این مجموعه هنری طراحی کار ویزیت شما در یک ساختار رسمی به شکل استاندارد و زیبا انجام می شود. در یک کارت ویزیت شما می توانید اطلاعاتی نظیر نام، لوگو، عنوان شغلی، راههای تماس، آدرس، پست الکترونیکی و کیو آر کد را داشته باشید.

اهمیت و تاثیر گذاری کارت ویزیت بر حرفه و کسب و کار شما

شما می توانید از کارت ویزیت بهترین استفاده را برده و مسیری کوتاه را در شناخت شغل و حرفه ای خود به دیگران انتخاب نمایید.

کارشناسان در حوزه طراحی و گرافیک بر این عقیده اند که کارت ویزیتی که خلاقانه طراحی شده  و از قواعد و قوانین طراحی استاندارد تبعیت نموده باشد می تواند یک تابلوی تبلیغاتی برای حرفه  و سازمان شما باشد و می تواند با تاثیر عمیقی که بر مشتریان گذاشته راه را برای موفقیت های چشمگیر شما در کسب و کارتان فراهم آورد. انجام طراحی کارت ویزیت میتواند تاثیراتی نظیر

 • ماندگاری در حافظه کوتاه مدت و بلند مدت
 • معرف همیشگی شما
 • جذب مشتریان جدید و شروع همکاری با مجموعه
 • تبلیغاتی موثر و ماندگار برای رونق و گسترش کسب و کار

انجام طراحی کارت ویزیت توسط مجموعه ای با تجربه و خلاق به شما کمک میکند تا در  اولین قدم حس کنجکاوی را در مخاطبان ایجاد نموده و نسبت به برند شما حس مطلوبی در ذهن داشته باشند. با ارتباط با متقاضیان و ادامه همکاری، ارائه کارت ویزیت می تواند ارتباط بعدی را آسان تر نموده و راهی باشد برای معرفی شما به دیگران و تبلیغاتی موثر و رونق کسب و کار.

کارت ویزیت چیست؟

کارت های ویزیت در همه جا نشان دهنده و معرف سازمان و کسب و کار شماست. طراحی کارت ویزیت خلاقانه قدمی محکم برای شروعی قوی است. افراد با دیدن کارتهای ویزیت زیبا و خلاقانه، رابطه اولیه مورد نیاز برای شناخت بیشتر کسب و کار را پیدا می کنند.

امروزه کارتهای ویزیت فقط به صورت چاپی مورد استفاده قرار نمی گیرند. با پیشرفت دنیای دیجیتال و استفاده از اینترنت و شبکه اجتماعی ، کارت ویزیت های ویدئویی و متحرک و یا حتی ثابت در قالب های اینترنتی به راحتی قابل اشتراک گذاری می باشند.

انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه

 

اهمیت کارت ویزیت برای شرکت ها و سازمان ها

اگر از آن دسته از افراد هستید که بر این باورند که با پیشرفت فضای مجازی و دنیای اینترنتی، دیگر نیازی به کارت ویزیت نیست، پس با ما همراه باشید تا چندین دلیل برای ضرورت استفاده از کارت های ویزیت را بیان کنیم.

با انجام طراحی کارت ویزیت توسط گرافیست های خلاق می توانید به آسانی مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهید. شما می توانید با ارائه کارت ویزیت زیبا در اولین قدم تاثیری ماندگار در مخاطب خود داشته باشید. بهتر است دقت داشته باشید که انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه و ارائه آن به مخاطب و مشتری های خود می تواند حس ارزش و اهمیت قائل شدن برای مشتری را در او برانگیزد.

با طراحی خلاقانه این کارت کوچک می توانید به ارکان اصلی سازمان و شرکت تازه تاسیس خود جهت به رسمیت شناخته شدن کسب و کارتان دست پیدا کنید. مانند:

 • اعتبار بخشی و تعریف هویتی جدید کسب و کارتان
 • حفظ پرستیژ کاری توسط مدیران بزرگ با ارائه کارت ویزیت خلاقانه و چشم نواز
 • صرفه جویی در وقت و انرژی برای معرفی مختصر و مفید رزومه کاری شخص یا شرکت

شما با انجام طراحی کارت ویزیت زیبا و خلاقانه و ارائه آن می توانید در ذهن مشتری یا مخاطب خود ماندگار شوید. زیرا تصویر کارت ویزیتی زیبا از ذهن مخاطب پاک نخواهد شد.

انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه

 

دسته بندی انواع کارت ویزیت بر اساس جنس

انجام طراحی کارت های ویزیت در مجموعه ما دارای قواعد و مشخصات منحصر به فرد است و کارشناسان و طراحان، جنس کارت را بر اساس حرفه و درخواست مشتری انتخاب می کنند. انجام طراحی کارت ویزیت بدون نقص و انتخاب جنس کارت ویزیت خود را با توجه به حرفه ای که دارید به کارشناسان ما بسپارید.

طراحی کارت های ویزیت در اندازه های 55 در 84 میلیمتر انجام می گیرد و این بسته به نوع کارت و خلاقیت طراح می تواند متغیر باشد.

کارت های ویزیت با توجه به نوع کار و حرفه انتخاب شده و کاربرد دارند. برخی از آنها آهنربایی ( بیشتر در رستورانها، پیک ها و آژانس ها کاربرد دارد.)، فلزی، سلفونی، چوبی ، پلاستیکی، پارچه ای، کتان و چرمی  هستند و برخی دیگر می تواند از جنس لمینت هم باشد که خود انواعی دارد مانند: کارت ویزیت لمینت برجسته، لمینت مربعی، لمینت طلاکوب، لمینت مات، لمینت مات موج، لمینت نقره کوب و یا می توانید کارت ویزیتان را از جنس سلفون موضعی چاپ کنید و یا از جنس آهنربایی و یا مگنت باشد. جنس کارت های ویزیت بسیار متنوع است که ما فقط به چند مورد از آن اشاره نموده ایم.

انواع کارت ویزیت از نظر طراحی

لازم است بدانید کارت های ویزیت با توجه به کسب و کارهای مختلف دسته بندی می شوند مانند:

 • طراحی کارت ویزیت معماری
 • طراحی کارت ویزیت شخصی
 • طراحی کارت ویزیت آموزشگاهی
 • طراحی کارت ویزیت خدماتی
 • طراحی کارت ویزیت فروشگاهی
 • طراحی کارت ویزیت تجاری و …

مجموعه ما با حضور طراحان حرفه ای و تجربه کاری بالا آماده خدمات رسانی در زمینه طراحی کارت های حرفه ای برای کسب و کار شما هستند و تجربه جدیدی را با همکاری با ما کسب خواهید نمود زیرا رضایت مشتریان بالاترین سرمایه ما جهت ادامه همکاری با شما است.

 

انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه

کارت ویزیت شامل چه اطلاعات می شود؟

طراحی کارت ویزیت تاثیر گذار نیاز به طراحان خلاق و با تجربه دارد زیرا هر کارت ویزیتی نمی تواند معرف خوبی برای کسب و کار شما باشد. باید در نظر داشت کارت ویزیت هر چقدر شیک باشد اگر اصول و قواعد انتقال اطلاعات در آن رعایت نشده باشد نمی تواند در جذب مشتری موثر واقع شود.

کارت ویزیت های شلوغ و درهم بازتاب خوبی نداشته و باید کارت ویزیت ساده و اطلاعات در ذهن مخاطب به خوبی حک شود.

اطلاعات وارد شده در کارت ویزیت با طراحی خلاقانه شامل موارد زیر است.

 • حاوی نام برند و یا شرکت
 • دارای مشخصه لوگو
 • خلاصه ای بسیار کوتاه از نوع کسب و کارتان
 • آدرس دقیق و شماره تماس

موارد فوق در یک کارت ویزیت حرفه ای است که یک طراح با تجربه می تواند در کنار آنها، اگر کارت ویزیت شخصی است نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل را نیز وارد نماید.

لازم به ذکر است اطلاعات غیر ضروری باعث پایین آمدن کیفیت کارت و شلوغی اطلاعات کارت ویزیت شده و در انتها  به نتیجه خوبی نخواهید رسید.

انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه

 

به کارگیری اطلاعات ساده در طراحی کارت ویزیت

 • در طراحی کارت ویزیت اطلاعات ساده و اساسی را متذکر شوید و طرح روی کارت خود را با اطلاعات زیاد و حاشیه ای پر نکنید و فقط به اطلاعات ضروری بسنده کنید.
 • شکل ظاهری تایپ مهم است و نوشته ها باید خوانا بوده و از فونت مناسبی استفاده نمود.
 • رنگهای انتخابی خود را محدود کنید و از رنگهای زیاد برای طراحی کارت خود استفاده نکنید
 • کارت ویزیت بیشتری در اختیار مخاطبان خود قرار دهید تا در صورت لزوم بتوانند کارت شما را در اختیار متقاضیان دیگر هم قرار دهند.
 • کارت ویزیت از طرحی که در ست اداری در نظر گرفته شده است طبعیت کند.
 • همیشه کارت ویزیت خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید جهت معرفی کار و حرفه خود آن را در اختیار سایرین قرار دهید.
 • یک کارت ویزیت خوب می تواند علاوه بر معرفی حرفه شما فرصتی مناسبی باشد برای ارتباط با مخاطبان و راهی جدید برای پیشرفت و گسترش کار و حرفه خود.

ویژگی خدمات طراحی و چاپ کارت ویزیت مجموعه طراحان ما

همانطور که تا اینجا معرف شما بودیم این مجموعه با تیمی از طراحان با تجربه و خلاق در ارائه بهترین ست های اداری توانسته علاوه بر سفارش های حضوری سفارش های آنلاین را نیز جهت تسریع و کیفیت بهتر در همین سایت انجام داده و شما به راحتی می توانید بدون مراجعه حضوری و صرف هزینه اضافی رفت و آمد انتخاب کارت مورد  نظرتان را با مشاوره گرفتن از طراحان ما انجام داده و ثبت سفارش خود را قطعی نمایید.

جمع بندی نکاتی که  در طراحی کارت ویزیت باید مورد توجه قرار گیرد

در جمع بندی مطالب می توان گفت که رعایت اصول و قوانین در طراحی کارت ویزیت می تواند تاثیر بسیار خوبی را بر مشتریان شما بگذارد و شما را در رسیدن به اهداف تان یاری کند مانند:

 • رنگ و سایز ویزیت
 • تعیین محل برش
 • عدم استفاده از خط حاشیه
 • استفاده از رنگی مناسب در طراحی کارت ویزیت خلاقانه
 • خوانا بودن متن
 • قرار دادن تمام اطلاعات لازم در کارت ویزیت
 • ذخیره فایل طراحی کارت ویزیت

 

انجام طراحی کارت ویزیت خلاقانه

کلام آخر

متخصصان و طراحان ست های اداری در این مجموعه با  ارائه  مشاوره قبل از انتخاب طرح، در کنارتان هستند تا تصمیم گیری شما در انجام طراحی کارت ویزیت راحت باشد و انتخابی جذاب و متناسب با کارتان را داشته باشید.

ما با ارائه بهترین  وبه روز ترین مدل ها و طراحی های خاص و منحصر به فرد، در پیشرفت هر روزه کسب و کارتان همراهتان خواهیم بود. زیرا موفقیت شما در کسب و کارتان موفقیت ما را در پی خواهد داشت. برای سفارش خدمات طراحی تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *